Kragujevački vaterpolo klub Radnički želi da obavesti sve navijače Radničkog, kao i ljubitelje vaterpola, da u subotu, 16. maja, od 20.30 časova, počinje finalna serija plej-ofa vaterpolo Superlige Srbije.
Naš tim dočekaće Novi Beograd Tehnomaniju u prvom meču finala, za koji verujemo da će biti spektakl kakav zaslužuje zemlja olimpijskih i evropskih šampiona.
Želimo ovom prilikom da apelujemo na sve navijače da najpre na bazen dođu na vreme, jer će na ulazu biti rigorozna kontrola, kako se na bazen ne bi unosili predmeti nedozvoljeni Zakonom o sportu.
KVK Radnički posebno apeluje na fer i sportsko navijanje. Strogo je zabranjeno ubacivanje bilo kakvih predmeta sa tribina ka bazenu, kao i vređanje službenih lica na utakmici.
Uvereni smo da će vaterpolo publika u našem gradu još jednom pokazati gostoprimstvo, srčanost i srdačnost.
Neka pobedi vaterpolo i bolji rival!
KVK Radnički
Članak Aperl Radničkog pred finale: Fer i korektno ponašanje prioritet je preuzet sa sajta KVK Radnički.
